Dodatkowo ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej- Poczuj swoją sensulaność.

21.08.2022 - 24.08.2022

Słowiańska sensualność Kobiet. Poczuj swoje emocje i odkryj siebie.

Pierwszy turnus już 21-24.08.2022

Odpocznij i zrelaksuj się w kobiecym gronie, podczas spotkania, z Gimnastyką Słowiańską oraz Mocą Oddechu. Poprowadzimy Cię do wnętrza Twojej kobiecości, poruszając zarówno emocje, ciało i duszę. Będziesz mogła zrelaksować się i złapać dystans w trakcie spacerów we wspaniałym otoczeniu pięknego lasu i Zalewu Wiślanego, który jest wizytówką  kadyńskiej przyrody.

Podczas warsztatu o Twoje emocje czule zadba Kasia Gilgenast - Coach Oddechem.  A Twoim ciałem troskliwie zaopiekuje się Kasia Brzezinska - Instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej. Spotkanie jest wyłącznie dla kobiet, ale za to dla kobiet w każdym wieku, każdej figury i o różnym poziomie zaawansowania w pracy z ciałem i emocjami. Cały warsztat dedykowany jest Mocy Naszej Kobiecej Natury. Zaprosimy Cię do zgłębienia swojej kobiecości i sensualności. Otwórz się na poczucie swojej kobiecości, a przywrócisz Twojemu życiu radość, twórczość i  namiętność w odkrywaniu pasji do życia.

 

Podczas pobytu doświadczysz, między innymi:

 

Praktyki Gimnastyki Słowiańskiej - dowiesz się czym jest Gimnastyka Słowiańska, będziesz ćwiczyć pod okiem certyfikowanej instrutorki, poznasz wszytskie 27 ćwiczeń, ciekawostki i legendy związane z Gimnastyką, a do domu wrócisz z prezentami ułatwiającymi dalszą praktykę.

Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach, wystarczy, że stan zdrowia pozwala Ci na pogłębioną aktywność fizyczną, połączoną z automasażem i rozciąganiem. Nie musisz znać Gimnastyki Słowiańskiej - to zajęcia zarówno dla początkujących, jak i dla tych, które "coś tam" już wiedzą o tych ćwiczeniach. Kobietom otwierającym się na dary Gimnastyki Słowiańskiej najbardziej podoba się prosty urok ruchów, z których każdy ma znaczenie zarówno dla lepszej kondycji i samopoczucia ciała, oraz dla "lekkiej głowy".

 

Sesji Integracji Ciala Umysłu i Uczuć poprzez oddech - podczas spotkań nauczysz się jak w praktyczny sposób nawigować sobą w życiu. Poznasz narzędzia, dzięki którym emocje jakich doświadczasz na codzień będą Cię wspierały. To dzięki tej pracy szybko zweryfikujesz jakie są Twoje potrzeby i granice. W bezpiecznej przestrzeni dowiesz się, jak możesz pracować z "bólem", odczuciami w ciele, które Cię niepokoją lub sytuacją, z którą się borykasz w życiu. Będzie to czas, w którym dasz przestrzeń emocjom,  które w biegu spychasz na dalszy plan. Bądź z nami i odkryj moc płynącą z czucia. W trakcie warsztatu Kasia pokaże Ci, że poprzez ruch, taniec i oddech możesz z delikatnością zajrzeć w głąb siebie. Wyjedź z wiedzą i prezentami wspierającymi dalszą, samodzielną pracę.

 

Koncertu mis i gongów - "Są dźwięki mające siłę wodospadu i dźwięki o delikatności skrzydeł motyla...". Odpręż się i otwórz na uzdrawiające dźwięki i wibracje gongów, mis "tybetańskich" i dzwonków koshi.

 

Relaksu w strefie "mokrej" SPA - rozluźnij się w saunie fińskiej, parowej lub saunie na podczerwień z koloroterapią. Skorzystaj z naszego basenu i jacuzzi lub rozkoszuj się mikroklimatem naszej sali wypoczynku a la grota solna.

 

Jeden wieczór będzie niespodzianką, która będzie pięknym podsumowaniem Twojej podróży do siebie.